Co je to webhosting a kde ho udělat

Co je to webhosting? Je to prostor, kde je uložen váš web a odkud se spouští návštěvníkům webu. Jenže jak vybrat kvalitní, funkční a levný webhosting?

Článek a audio verze k tomuto videu je zde: http://www.danielkrizak.cz/webhosting-dum-pro-vas-web/
Shlédněte zdarma nový kurz: http://www.jakudelatweb.cz
Staňte se mým fanouškem na Facebooku: http://fb.com/jakudelatweb
Poslouchejte zdarma můj podcast na SoundCloud: https://soundcloud.com/danielkrizak
nebo na iTunes: https://itunes.apple.com/cz/podcast/id1073661322

——————–
O ČEM VIDEO JE:
——————–
Webhosting je po doméně druhá důležitá věc bez které by web nefungoval. JeCo je to totiž prostor, server na kterém je web uložen a z tohoto místa se spouští všem jeho návštěvníkům. Proto na výběru takového místa je potřeba si nechat záležet. Na co bychom jinak měli web, který by nefungoval.
Jenže není webhosting jako webhosting 🙂
Když se totiž ponoříte do světa výběru hostingu, tak zjistíte, že existují desítky různých parametrů a možností co jsou nabízeny. A to cenové rozpětí od těch nejlevnějších zdarma až po tisíce korun ročně, taky není malé. Mnohdy ani výběr podle parametrů, které vše potřebné splňují není ten správný, teprve až používáním zjistíte, že nic nefunguje i když parametry jsou správné. Jediná možnost je testovat.
Já už jsem jich desítky otestoval a vybral dva, které vám nyní můžu doporučit. Zjistěte více o webhostinzích a který vybrat v tomto článku.

Více na blogu: http://www.danielkrizak.cz/webhosting-dum-pro-vas-web/

——————–
O DANIELOVI
——————–
Daniel Križák je online tvůrce s úsměvem 🙂
Pomáhá podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a publikování obsahu. Snaží se jim ukázat, jak podnikat s úsměvem, díky internetu 🙂
Je tvůrce WEBů s úsměvem a zároveň učí podnikatele, jak si udělat web, z webu svého obchodníka a získat nefér výhodu na internetu. Tím pádem být úspěšnými na internetu.
Seznamte se s Danielem na www.danielkrizak.cz

——————–
ODEBÍREJTE MÁ AKTUÁLNÍ VIDEA NA YOUTUBE
——————–
Nenechte si ujít další videa, přihlaste se k odběru: https://www.youtube.com/channel/UCwNBKqR04IzEgCBv6k4Vvuw/?sub_confirmation=1
Toto video najdete na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=3M-sBpqGGKk)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *